ENRICH YOUR WORKING LIFE.

Vitajte v novom svete spoločnosti FATH!

FATH je stále FATH. Len teraz je to inak! Viacstrannejšia, vzrušujúcejšia a obsiahlejšia.

Produkty a riešenia FATH pomáhajú našim zákazníkom zvyšovať produktivitu už viac ako 30 rokov. Samozrejme, najlepšie nás poznáte ako výrobcu mechanických komponentov a hardvéru. Ale FATH bol vždy oveľa viac ako to. V pozadí sme vždy inovovali a dynamicky sa vyvíjali. RIEŠENIA PRE PRIEMYSELNÉ EKOSYSTÉMY

FATH produkty a riešenia nielenže zvyšujú produktivitu, ale zároveň citeľne zlepšujú prácu ľudí. To je prísľub, ktorý vám dávame. ZLEPŠÍME VAŠE PRACOVNÉ PRÍLEŽITOSTI.

Na splnenie tohto sľubu potrebujeme viac ako len praktické komponenty. Preto navrhujeme holistické a ľahko použiteľné riešenia založené na bohatom know-how a desaťročiach skúseností. Vytvárame pridanú hodnotu v dielni prostredníctvom interakcie medzi ľuďmi, strojmi a materiálmi. Patria k nim aj produkty LEAN vizualizácie pre vyššiu efektivitu vo výrobnej oblasti. Digitalizáciu a automatizáciu výrobných a montážnych procesov, pričom poskytujeme atraktívne automatizačné riešenia pre sklady, logistiku a inteligentné systémy kontroly prístupu.

V krátkosti: Považujeme sa za lídra v oblasti inovácií a vývojára inteligentných systémových riešení pre výrobu. Naše riešenia sú prínosom pre pracovný život miliónov ľudí a chceme tieto riešenia sprístupniť všetkým. Na celom svete.

Hodnoty FATH

FATH-Fruehlingsmotiv2019

História

FATH

Ústredie

Gewerbepark Hügelmühle 31, D-91174 Spalt

Výkonní riaditelia

Wido Fath, Mirko Jan Fath, Till Zupancic

Zamestnanci

500+ kolegovia po celom svete

Pobočky

9 pobočiek FATH s predajom v 48 krajinách

Distribútori

34 obchodných partnerov v 22 krajinách